HINGEST RAHUL. VIISID, KUIDAS ENDAGA RAHU TEHA (VÄLJA MÜÜDUD)

“Hingest rahul” on raamat neile, kes tunnevad vajadust midagi oma elus muuta; kes otsivad vastuseid küsimustele “kes ma olen?”, “mida ma tahan?”, “mida ma vajan?”, “mida ma arvan end väärt olevat?”, “miks ma ei saa seda, mida tahan?”, “miks ma tõmban oma ellu just selliseid inimesi ja situatsioone?” jne.

 

Need on väljakutsuvad küsimused ja nendele vastamine nõuab palju julgust. Julgus aga vajab armastust. Autor loodab, et lugeja leiab “Hingest rahul” raamatust väge leidmaks endas nii julgust kui ka armastust, et muutustele avatud südamega vastu minna.

 

© Kaidi Laur, 2013
© Kirjastus Pilgrim, Tiina Ristimets, 2013
Toimetanud Terje Metsavas
Kaane ja illustratsioonide autor Eiko Ojala
Kujundanud Ivi Piibeleht

SKU: hingestrahul Kategooria:

Description

Kaidi Laur aitab oma küsimuste ja vastustega lugejale meelde tuletada, mis on tegelikult tähtis. Läbi raamatu lehekülgedel esitatud tarkuseterade kumab väga oluline sõnum: sa võid olla tegija ja saavutaja, sa võid olla hoolitseja ja päästja, aga su jaks raugeb ja elu on hapu, kui sa ei kanna iseenda eest hoolt. Kaidi kirjutab elulistest ja olulistest asjadest lihtsalt ja vaimukalt, mõnusas ja lahedas stiilis. Tarkuse killud on just selliste ampsudena esitatud, mis kiirelt pöörlevas elurattas inimesele parajad korraga haarata. Raamatut lugedes on sul võimalus kasvada ja küpseda koos autoriga. Kui sa asja tõsiselt võtad ning tõepoolest tahad muutuda ja oma elu muuta, siis järgi Kaidi soovitust: „Lugemine on hea, aga tegutsemine on parem!” ning tee läbi tarkade mõttekäikude juurde soovitatud harjutused, sest just need aitavad jõuda lähemale iseendale ja oma väe allikale.

 

Marina Paula Eberth psühholoogiamagister, Holistilise Teraapia Instituudi juhataja

  Kui ma Kaidit esmakordselt nägin, oli mul tunne, nagu teaksin teda juba ammu. Hakkasin teda kohe armastama ja see polnud raske, sest tema kirg elu mõista, kogeda, inimeseks olemise olemust tabada on vastupandamatu. Kaidi võime manifesteerida oma ellu seda, mida ta soovib, on imetlusväärne. See raamat on üks järjekordne näide sellest! Temalt on, mida õppida! Tehke järele!   Kleer Maibaum näitleja, Algallika Hingamistöö terapeut ja Kundalini jooga instruktor   Teekond iseendast teadlikumaks saamiseni ei saa ega peagi olema kõigil ühesugune. Kaidi on oma noore elu jooksul jõudnud selleks hämmastavalt palju teha – alustades küll vist kõikide maailma raamatute läbilugemisega, rääkimata kursustest ja õpingutest. Olles tema raamatuga tutvunud, julgen lubada, et Kaidi rännakutest on kasu kõigile. On tore, et seda raamatut ei peagi esimese hooga kaanest kaaneni läbi lugema – võib lihtsalt juhusliku koha pealt avada ning hea mõte veereb välja. Aitäh Kaidile, maapealsele inglile, kes jäi kindlaks oma andele ja pani väga paljud erinevad teooriad kokkuvõtval kujul ka praktikasse ning näitab, et kõik on tõepoolest võimalik!   Kadi Toom laulja, Vinyasa jooga õpilane, õpetaja Ashtanga jooga koolis

[learn_press_profile]

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HINGEST RAHUL. VIISID, KUIDAS ENDAGA RAHU TEHA (VÄLJA MÜÜDUD)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga