HOLISTILINE NELIK

Neli 2-3h seanssi.

 

Neljast pikast kuni 3-tunnisest seansist koosnev tsükkel neile, kes soovivad ellu kiiret muutust, armastavad töötada intensiivselt ja on valmis suurteks avastusteks, lahendusteks ja leidmisteks.

 

Ma soovitan alati alustada nelikust, sest see töötab. Esimese neliku eesmärk on leida oma kese ja jõud. Neliku käigus samm-sammult sügavamale ning kogemus näitab, et saadud taipamised ja omandatud praktikad mõjuvad veel aastaid. See on sügav, intensiivne ja vägev tehnika.

Nelik sobib sulle, kui:

* elu tundub tühi või tuim;
* sa ei tea, kuidas edasi;
* suhetes või karjääris pole kõik korras;
* läbisaamine laste, vanemate või teistega on konfliktne;
* tahad vaadata füüsilise sümptomi taha;
* otsid inspiratsiooni, sest tunned, et oled “kinni” või “seisma” jäänud;
* vajad vastust mõnele suurele küsimusele;
* tahad selgust mõnes tähtsas teemas.

Holistiline maailmapilt

Holistiline maailmapilt näeb inimest tervikuna. Koosneme kehast, meelest (mõtted ja tunded) ning hingest. Kui üks on tasakaalust väljas, mõjutab see ka kõiki teisi osi. 

Regressioonirännak tähendab, et liigume ajas tagasi, minevikku. Mina kuulun koolkonda, kus usutakse, et lapsepõlv mõjutab tänast täiskasvanut. Kipume unustama, et lapse elukogemus ja järeldused elust ei ole täiskasvanu omadega võrreldavad. Kui laps jääb oma mõtete ning tunnetega üksi, võib ta vabalt arvutada, et 2+2=7. See “7” muutub meie alateadlikuks mõtte- või käitumismustriks. Pealegi on minevikus maailma suurimad varandused, soovid, unistused ja tugevused, mille võime olla täiskasvanuks saades unustanud.

Regressiooni eesmärk pole sorkida minevikus või leida süüdlasi, vaid teadvustada olnut ja selle mõju. Saada eluterveks täiskasvanuks, kes suudab luua olevikku ja tulevikku kooskõlas iseendaga.

Kuidas see käib?

Holistilise neliku käigus kasutan vestlust, kujutlusrännakuid ning vajadusel lapikonstellatsiooni, nööbitehnikat, teraapiakaarte, vabastavat hingamist, unenäoanalüüsi, toolitehnikat, uurime sinu sisedialoogi või kasutame muid keha- ja meeletehnikaid, mida olen aastate jooksul õppinud.

Asukoht:

Peeter Süda (P. Süda) tn 1 (hoovis asub Asian Aroma). Sissepääs on kõige Süda tänava poolsemast uksest, sildid Nymf mood, Moreno keskus jm. Tuled esimesele korrusele, kus on Moreno keskus. Uksest sisse ja kõige esimene uks paremal.

Neliku hind:

840€
Vajadusel võimalik tasuda osadena, graafiku alusel.

"Kõik, mida sa otsid,
otsib ka sind," Rumi

Soovin tulla nõustamisele

Palun täida lisatud vorm ja vastan sulle esimesel võimalusel.